Chcesz się przygotować do egzaminu ESOL?

1024px-Flag_of_the_United_Kingdom.svgJeśli mieszkasz w okolicach Southampton, uczysz się angielskiego w jednym z collegów i w ciągu następnych miesięcy czekają Cię egzaminy ESOL, to mogę Ci pomóc się do nich przygotować. Możesz spotkać się ze mną na kilku indywidualnych lekcjach i nauczyć się tego wszystkiego, co w szkole być może nie do końca jeszcze rozumiesz.

Jestem wykwalifikowanym nauczycielem i posiadam brytyjski dyplom ze specjalizacji uczenia angielskiego osób mówiących innymi językami (ESOL). Mam też kilkuletnie doświadczenie w uczeniu angielskiego w collegu oraz innych szkołach, a także doświadczenie w uczeniu już konkretnie do egzaminów ESOL oraz w ich przeprowadzaniu. Więc zwłaszcza jeśli szykujesz się na swój pierwszy egzamin, to mogę Ci szczegółowo wyjaśnić jak będzie on wyglądał, a nawet go z Tobą przećwiczyć.

Możesz się ze mną skontaktować wysyłając mi wiadomość przez moją stronę na facebooku: https://www.facebook.com/edukacjadoroslych.uk/ lub przez ten formularz kontaktowy: http://edukacjadoroslych.uk/kontakt/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *