Jak działają moje porady zawodowe i edukacyjne przez Internet

porady

Prowadzę porady zawodowe oraz edukacyjne zarówno osobiście, jak i przez Internet. No i o ile każdy potrafi sobie wyobrazić jak to może wyglądać twarzą w twarz, to w przypadku porad przez Internet już niekoniecznie. Praktycznie co tydzień ktoś mnie pyta jak to w zasadzie działa. Postanowiłem więc trochę o tym dziś napisać i wyjaśnić wszystkie wątpliwości.

  1. Kontaktujesz się ze mną przez wiadomość na mojej stronie na facebooku lub przez formularz kontaktowy na moim blogu.
  2. Piszesz mi krótko o sobie oraz o tym, jakiego typu wsparcia potrzebujesz.
  3. Odpowiadam tak szybko, jak mogę, co zwykle oznacza ten sam dzień. Czasem mogę mieć jeszcze kilka pytań, ale generalnie dość szybko mogę Ci napisać, co jestem w stanie dla Ciebie zrobić.
  4. Jeśli pasuje Ci zakres mojego wsparcia, ustalamy datę, godzinę oraz cenę porady. Wysyłasz mi też od razu dane do faktury.
  5. W umówionym terminie, spotykamy się na Skype i rozmawiamy. Trwa to zwykle od godziny do dwóch. Nie martw się, nie musisz mieć kamerki ;). Za to ważne, aby rozmawiać z komputera, a nie z komórki, bo Skype na komórkę ma wciąż dość ograniczone możliwości. A ja w czasie rozmowy często wysyłam różne linki do stron, które mogą Cię zainteresować lub na żywo wyświetlam prezentacje, co na komórce praktycznie nie działa.
  6. Po zakończeniu rozmowy wysyłam Ci fakturę na email, a Ty w ustalonym terminie przesyłasz mi pieniądze.

Tak więc to nic skomplikowanego. Niezależnie od tego czy już jesteś w UK, czy też dopiero planujesz tu przybyć, możesz dowiedzieć się o swoich możliwościach, a także zaplanować rozwój oraz karierę w zaciszu swojego własnego domu. Nie zwlekaj więc i skontaktuj się ze mną.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *