Kursy on-line

Edukacja Dorosłych w Anglii, Walii oraz Irlandii Północnej to kurs dla tych, którzy chcą się rozwijać w którymkolwiek z tych trzech krajów i w związku z tym szukają informacji o swoich szansach i możliwościach.

Składa się on z kilku filmów, na których w prostych słowach i po polsku tłumaczę, jak w tych krajach wygląda edukacja osób powyżej 16 roku życia. Pokazuję też, jak ten system różni się od tego, co znasz z Polski. Jest również kilka quizów, które pomogą Ci utrwalić zdobytą wiedzę.

Program kursu oparty jest o moje wieloletnie doświadczenie z zakresu doradztwa zawodowego i edukacyjnego dla dorosłych w UK, a więc znajdziesz w nim odpowiedzi na często zadawane i ważne pytania związane z planowaniem edukacji i rozwoju. Dlatego nie zwlekaj i zapisz się już dziś!

Obecnie trwa promocja i kurs kosztuje jedynie £12!

Jak kupić ten kurs?

Możesz go kupić w dwóch miejscach. Pierwsze to moja internetowa szkoła na stronie teachable.com – kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej u kupić ten kurs!

Wyświetlana początkowo cena to £10, ale jeżeli kupujesz go z UK, to w ostatnim kroku płatności zostanie doliczony podatek VAT, więc w sumie wyjdzie £12.

Zarówno kurs, jak i jego opis są w całości po polsku, więc to najłatwiejsza opcja i polecana każdemu. 

 

 

Jeżeli korzystasz z popularnego portalu kursowego udemy.com, to pewnie ucieszy Cię wiadomość, że to właśnie to drugie miejsce, w którym można kupić mój kurs. Cena jest taka sama, czyli £12 (już zawiera VAT) i to dokładnie ten sam kurs.

Jedyna różnica to coś, na co zupełnie nie mam wpływu. Portal udemy.com nie jest jeszcze dostępny w języku polskim. Dlatego zarówno w opisie kursu, jak i na różnych przyciskach będziesz widzieć pojedyncze angielskie słowa i frazy, na przykład „Buy Now” zamiast „Kup teraz” lub „Continue” zamiast „kontynuuj”. Jednakże nie powinno Ci to utrudnić ani obejrzenia wszystkich filmów, ani też odpowiedzenia na pytania w quizach, bo cały kurs jest po polsku.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej lub kupić kurs na portalu Udemy…

 

Jeśli zanim podejmiesz decyzję o zakupie, chcesz się dowiedzieć więcej o tym kursie, na obu stronach znajdziesz jego szczegółowy opis oraz program, w którym możesz zobaczyć tematy wszystkich mini-wykładów. 

Wreszcie, jest też opcja podglądu („Preview”), czyli możliwość podejrzenia fragmentów kursu nieodpłatnie. Na obu stronach udostępniłem jeden fragment jest ze wstępu i drugi ze środka. Na udemy.com jest również trzeci, z końca kursu. Powinny Ci one dać rozeznanie czego i jak uczę, a więc pomóc zdecydować czy chcesz kupić ten kurs.